Sýry HOLANDSKO

Sýr GOUDA MINI mix

Sýr GOUDA MINI mix

Tradiční holandský farmářský sýr. Boeren pondje je malá, přibližně 0.5 kg vážící gouda ve tvaru kuličky. Jsou ručně dělané, proto nemají stejnou velikost a mohou mít menší vady na kráse, například jsou šišaté nebo mají nerovnoměrné pokrytí ochrannou vrstvou, oproti průmyslové výrobě však vynikají svojí chutí.
Cena s DPH 239 Kč / ks
Sýr GOUDA mladá uleželá - 3 měs.

Sýr GOUDA mladá uleželá - 3 měs.

Tradiční holandský farmářský sýr z kravského mléka. Tato varianta je stále velmi jemná, přesto už začíná mít nádech vyzrálejšího sýru. Období zrání je 12 týdnů, jeho chuť je výraznější než chuť mladého nebo polouleželého sýru Gouda, ale zároveň je stále jemnější než vyzrálý sýr. Chuť tohoto sýru lze popsat jako plnou a krémovou. Kromě toho obsahuje prospěšné živiny pro tělo, jako je vápník a vitamíny A, B a D, které jsou zvláště důležité pro imunitní systém.
Cena s DPH 269 Kč / kg
Sýr GOUDA extra uležená - 10 měs.

Sýr GOUDA extra uležená - 10 měs.

Tradiční holandský farmářský sýr z kravského mléka. Období zrání je 10 měsíců, jeho chuť je výrazná. Je to nizozemská klasika a díky přítomnosti krystalků soli se může pochlubit robustní a plnou chutí. Kromě toho obsahuje prospěšné živiny pro tělo, jako je vápník a vitamíny A, B a D, které jsou zvláště důležité pro imunitní systém.
Cena s DPH 339 Kč / kg
Sýr GOUDA farmářská s vlašskými ořechy

Sýr GOUDA farmářská s vlašskými ořechy

Tradiční holandský farmářský sýr z kravského mléka. Kombinace sladkého a smetanového sýra a vlašských ořechů a tím přesně ořechová gouda je, ocení mnoho milovníků sýrů Jedná se obvykle spíše o mladý sýr, takže jemná a téměř šťavnatá textura kontrastuje s kousky ořechů, které se přidávají. Ořechová gouda je poměrně nový sýr, který je stále populárnější. Kombinace sýra a vlašských ořechů je mnohem víc než pouhý součet těchto dvou složek. Tento sýr přirozeně zraje 8 -10 týdnů.

 
Cena s DPH 429 Kč / kg
Sýr GOUDA farmářská s černými lanýži

Sýr GOUDA farmářská s černými lanýži

Tradiční holandský farmářský sýr z kravského mléka. Máte chuť na dobrý ochucený sýr, který uspokojí vaši touhu po výjimečné chuti? Správná volba je tedy tato holandská lanýžová gouda, skutečná specialita. Má velmi charakteristickou a výraznou příchuť. Lanýžová gouda přirozeně zraje 8 až 10 týdnů a tento proces zrání mu dodá lehký a krémový nádech. Sýr obsahuje skutečné černé lanýže.

 
Cena s DPH 759 Kč / kg
Sýr GOUDA farmářská s chilli

Sýr GOUDA farmářská s chilli

Tradiční holandský farmářský sýr z kravského mléka. Tento sladký a krémový sýr získává zvláštní chuť díky přídavku chilli pasty a chilli papriček, které mu dodávají pikantní nádech. Jedná se o silně aromatický sýr. Má načervenalou barvu díky přidanému koření. Tato gouda přirozeně zraje 8 - 10 týdnů.
Cena s DPH 459 Kč / kg
Sýr GOUDA farmářská s bylinkami

Sýr GOUDA farmářská s bylinkami

Tradiční holandský farmářský sýr z kravského mléka. Tento sladký a krémový sýr získává svou vyjímečnou chuť díky speciální směsi koření a bylinek. Obsahuje pepř, kmín, zázvor, skořici, muškátový oříšek, kardamom. Přirozeně zraje 8 - 10 týdnů.
Cena s DPH 499 Kč / kg
Sýr GOUDA farmářská zahradní bylinky

Sýr GOUDA farmářská zahradní bylinky

Tradiční holandský farmářský sýr z kravského mléka. Tento sladký a krémový sýr získává svou vyjímečnou chuť díky speciální směsi koření a bylinek. Obsahuje papriku, pažitku a cibuli. Přirozeně zraje 8 - 10 týdnů.
Cena s DPH 419 Kč / kg
Sýr GOUDA medvědí česnek

Sýr GOUDA medvědí česnek

Tradiční holandský farmářský sýr. Kravský sýr ochucený jemně nasekanými lístky medvědího česneku.
Cena s DPH 459 Kč / kg
Sýr GOUDA italské bylinky

Sýr GOUDA italské bylinky

Tradiční holandský farmářský sýr z kravského mléka. Tento sladký a krémový sýr získává svou zajímavou, výraznou chuť díky speciální směsi koření, bylinek a zeleniny. Obsahuje sušená rajčata, papriku, cibuli, bazalku, tymián, pepř, česnek a olivy. Přirozeně zraje 8 - 10 týdnů.
Cena s DPH 519 Kč / kg
Sýr GOUDA farmářská s italským kořením

Sýr GOUDA farmářská s italským kořením

Tradiční holandský farmářský sýr z kravského mléka. Tento sladký a krémový sýr získává svou zajímavou chuť díky speciální směsi koření a bylinek a zeleniny. Obsahuje sušená rajčata, olivy a špetku česneku. Přirozeně zraje 8 - 10 týdnů.
Cena s DPH 499 Kč / kg
Sýr GOUDA farmářská se zeleným pestem

Sýr GOUDA farmářská se zeleným pestem

Tradiční holandský farmářský sýr z kravského mléka. Tento sladký a krémový a lahodný sýr získává svou jedinečnou chuť díky česneku, piniovým oříškům a čerstvé bazalce. Přirozeně zraje 8 - 10 týdnů.
Cena s DPH 499 Kč / kg
Sýr GOUDA kozí pískavice

Sýr GOUDA kozí pískavice

Tradiční holandský farmářský sýr z kozího mléka. Svou jedinečnou chuť získává díky semenům pískavice. Pískavice (řecké seno) je koření vyskytující se v jižní Evropě a Asii. Semena i listy této rostliny jsou jedlé. V tomto případě se semena přidávají do sýru Gouda, což mu dává zvláštní chuť, mírně podobnou chuti vlašských ořechů. Kromě toho jsou semena pískavice obecné zdravé a výživné a jsou výbornou pomocí pro trávicí systém. Přirozeně zraje 8 - 10 týdnů.
Cena s DPH 589 Kč / kg
Sýr GOUDA Boer´n Trots hřiby, kaštany a karamel

Sýr GOUDA Boer´n Trots hřiby, kaštany a karamel

Boer´n Trots, jsou sýry nejkvalitnějšího mléka, které zrají 4 až 12 měsíců a v průběhu zrání jsou potírány karamelem. Karamel prostupuje přes povrch koláče do celého sýra a dodává mu příjemně pikantní chuťový nádech. Sýr obsahuje směs lesních hřibů a jedlých kaštanů a má silnou a plnou chuť.
Cena s DPH 599 Kč / kg
Sýr GOUDA Boer´n Trots dýňová semínka a mrkev

Sýr GOUDA Boer´n Trots dýňová semínka a mrkev

Boer´n Trots, jsou sýry nejkvalitnějšího mléka, které zrají 4 až 12 měsíců a v průběhu zrání jsou potírány karamelem. Karamel prostupuje přes povrch koláče do celého sýra a dodává mu příjemně pikantní chuťový nádech. Směs dýňových semínek a mrkve je velmi příjemné chuti.
Cena s DPH 599 Kč / kg
Sýr GOUDA Boer´n Trots trio pepřů

Sýr GOUDA Boer´n Trots trio pepřů

Boer´n Trots, jsou sýry nejkvalitnějšího mléka, které zrají 4 až 12 měsíců a v průběhu zrání jsou potírány karamelem, jehož přesnou recepturu drží tato farma v utajení. Karamel prostupuje přes povrch koláče do celého sýra a dodává mu příjemně pikantní chuťový nádech. Obsahuje tři druhy jemných pepřů.
Cena s DPH 599 Kč / kg
Sýr MAASDAM

Sýr MAASDAM

Autentická holandská klasika: Maasdam, „sýr s oky“. Charakteristické vzduchové bubliny vznikají během zrání. Díky své charakteristické sladké chuti se tento sýr stal velmi oblíbeným mezi milovníky nizozemských sýrů. Vytváření ok během zrání dodává sýru nasládlé až lehce oříškové aroma, které se běžně nevyskytuje u jiných farmářských sýrů. Maasdam se vyrábí ve tvaru velkých bochníků, sýrové těsto je světle žluté. Naše varianta je mladá, zraje cca 8 - 10 týdnů. Zvláště vaše děti ocení sladkost tohoto sýra.
Cena s DPH 309 Kč / kg
Sýr farmářský Geheim van Giessenburg s bylinkami

Sýr farmářský Geheim van Giessenburg s bylinkami

„Zelené srdce Holandska“ je oblast, kde se vyrábí většina nizozemských farmářských sýrů. To platí také pro tento sýr s tajným bylinkovým mixem. Tento měkký krémový farmářský sýr je vyroben z čerstvého, tepelně ošetřeného mléka. Kombinace různých bylin a řemeslné výroby ručně vyráběného sýra, poskytuje jedinečnou chuť.
 
Cena s DPH 609 Kč / kg
Sýr GOUDA Boer´n Trots s lesními hřiby

Sýr GOUDA Boer´n Trots s lesními hřiby

Boer´n Trots, jsou sýry nejkvalitnějšího mléka, které zrají 4 až 12 měsíců a v průběhu zrání jsou potírány karamelem. Karamel prostupuje přes povrch koláče do celého sýra a dodává mu příjemně pikantní chuťový nádech. S jemnou chutí lesních hříbků.
 
Cena s DPH 599 Kč / kg
Sýr GOUDA s wasabi

Sýr GOUDA s wasabi

Tradiční holandský farmářský sýr z kravského mléka. Sýr má světle zelenou barvu a jemnou příchuť japonského křenu wasabi. Lahodnost Goudy je spojena s příjemnou chutí tradičního japonského křenu. Přidáním tohoto ušlechtilého japonského křenu získává Gouda více krémovou texturu a lehce pikantní chuť. Přirozeně zraje 8 - 10 týdnů.
Cena s DPH 629 Kč / kg
Sýr GOUDA farmářská s pískavicí

Sýr GOUDA farmářská s pískavicí

Tradiční holandský farmářský sýr z kravského mléka. Svou jedinečnou chuť získává díky semenům pískavice. Pískavice (řecké seno) je koření vyskytující se v jižní Evropě a Asii. Semena i listy této rostliny jsou jedlé. V tomto případě se semena přidávají do sýru Gouda, což mu dává zvláštní chuť, mírně podobnou chuti vlašských ořechů. Kromě toho jsou semena pískavice obecné zdravé a výživné a jsou výbornou pomocí pro trávicí systém. Přirozeně zraje 8 - 10 týdnů.
Cena s DPH 459 Kč / kg
Sýr Old Amsterdam 48% - WESTLAND

Sýr Old Amsterdam 48% - WESTLAND

Jedná se o prémiový sýr typu gouda. Sýr má tvar bochníku velkého cca 12kg, má hladký povrch žluto-oranžové barvy. Vyznačuje se bohatou, robustní chutí. A jak vlastně vznikl? Po mnoho let hledali sýroví velmistři rodiny Westland ideální postupy výroby, ale především dobu procesu zrání. Po bezesných nocích, mnoha debatách a nekonečných pokusech se jim to během několika let opravdu povedlo. Vykouzlili sýr s ideální charakteristickou vlastností a to s pikantně - sladkou chuťí, kterou ještě obohatili jemnými zrajícími krystalky. 
Cena s DPH 539 Kč / kg
Katalogové číslo: 10400022
Sýr Landana mild

Sýr Landana mild

Landana je tradiční holandský sýr z kravského mléka s jedinečnou chutí a vynikající kvalitou. Pro výrobu světlého hutného sýra s nepravidelnými oky se používají ty nejlepší přísady, které příroda nabízí, aby poté mohly nerušeně a přirozeně dozrávat v sýrových sklepech. Landana Mild – sýr jemné a krémové chuti, proto je výbornou svačinou pro děti. Je ideálním sýrem do sendvičů, salátů, teplých i studených pokrmů, nebo jako chuťovka k vínu či pivu.
Cena s DPH 269 Kč / kg
Katalogové číslo: 10400023
Sýr Landana s rajčaty a olivami

Sýr Landana s rajčaty a olivami

Landana je tradiční holandský sýr z kravského mléka s jedinečnou chutí a vynikající kvalitou. Pro výrobu hutného sýra s menšími oky se používají ty nejlepší přísady, které příroda nabízí, aby poté mohly nerušeně a přirozeně dozrávat v sýrových sklepech. Tomato & Olive - velmi chutný sýr s kousky rajčat a olivami. Přirozeně zraje 6 až 8 týdnů. Sýrové koláče váží 5 kilogramů.
Cena s DPH 329 Kč / kg
Katalogové číslo: 10400024
Sýr Landana s divokým česnekem

Sýr Landana s divokým česnekem

Landana je tradiční holandský sýr vyráběný podle staré tradiční receptury. V souladu s nejnovějším trendem je na trhu i sýr z 100% holandského kozího mléka. Má svou specifickou jedinečnou chuť a vynikající kvalitu. Bílé hutné sýrové těsto je ochucené deseti lahodnými příchutěmi. Sýrové koláče váží 4 kilogramy. Wild Garlic - velmi chutný sýr s příchutí divokého česneku. Zraje 6 až 8 týdnů.
Cena s DPH 329 Kč / kg
Katalogové číslo: 10400025
Sýr Landana s ořechy

Sýr Landana s ořechy

Landana je tradiční holandský sýr z kravského mléka s jedinečnou chutí a vynikající kvalitou. Pro výrobu hutného sýra s menšími oky se používají ty nejlepší přísady, které příroda nabízí, aby poté mohly nerušeně a přirozeně dozrávat v sýrových sklepech. Walnut - velmi chutný sýr s vůní a příchutí vlašského ořechu. Přirozeně zraje 6 až 8 týdnů. Sýrové koláče váží 4 kilogramy.
Cena s DPH 379 Kč / kg
Katalogové číslo: 10400026
Sýr Landana s lanýžem a houbami

Sýr Landana s lanýžem a houbami

Landana je tradiční holandský sýr z kravského mléka s jedinečnou chutí a vynikající kvalitou. Pro výrobu hutného sýra s menšími oky se používají ty nejlepší přísady, které příroda nabízí, aby poté mohly nerušeně dozrávat v sýrových sklepech. Truffle & Cep - velmi chutný sýr s vůní a příchutí lanýže a hříbků. Přirozeně zraje 6 až 8 týdnů. Sýrové koláče váží 4 kilogramy.
Cena s DPH 499 Kč / kg
Katalogové číslo: 10400027